přejít k hlavnímu menu | přejít k obsahu


CRESCO TITAN - logo

CRESCO PRECISION METHOD v ČR - jidině v Cresco Titan!

Vítejte v zubní laboratoři Cresco Titan…

Již přes 20 let pro Vás vyrábíme dentální náhrady v naší laboratoři vybavené nejmodernější technologií. Specializujeme se na protetické práce na implantáty za použití titanové technologie a jako jediní v ČR zhotovujeme pasívně přesné konstrukce za použití Cresco metody.

seznamte se s naší nabídkou

úvodní ilustrace úvodní ilustrace úvodní ilustrace úvodní ilustrace

Spustit animaci

Zastavit animaci


Novinky z naší laboratoře

Scanované protetické práce
laboratoř Cresco Titan má od 2.1.2018 k dispozici IOS TRIOS 3 POD a novou kolegyni paní Petru Procházkovou, která je vyškolená speciálně k jeho používání.
Nabízíme Vám tímto možnost, využít této jedinečné technologie i u Vás v ordinaci. Stačí kontaktovat paní Procházkovou na telefonním čísle 602 609 399, nebo mailu cresco.scan [@] gmail [.] com a domluvit si s ní termín její návštěvy u Vašeho pacienta, jehož zuby budou již napreparovány a připraveny na skenování.

S touto technologií máme již roční zkušenost a zhotovení desítek protetických prací. Již nebudete řešit přesnost krčkového uzávěru, body kontaktu a výšku skusu. To vše je 100%. Ke kontrole Vám zbyde pouze barva. Doba zhotovení protetiky bez modelu je 2-3 pracovní dny. Je vhodná pro sólo korunky.
Tím vším šetříme čas pacientům, Váš a i náš. Odpadá tím zbytečné a nepříjemné řešení reklamací, které jsou způsobeny otiskem a modelem. Věříme, že této možnosti využijete a sami se přesvědčíte o výhodách a do budoucna třeba o zakoupení svého IOS.
seznamte se s ceníkem scanovaných protetických prací…

12.ledna 2018

Zhotovení protetických prací z dat z intraorálních skenerů. Dle Vašich STL dat zhotovíme konstrukci (plast, wax, zirkon, prettau).
ceny frézovaných prací z STL dat…

23. srpna 2017

3D tisk - Dle Vašich STL dat zhotovíme konstrukci (plast, wax, zirkon, prettau).

23. srpna 2017


Kontakt

CRESCO TITAN, s.r.o.
Dobrovolného 646/2, 198 00 Praha 9
tel.: (+420) 272 740 779
mobil: (+420) 777 640 498

více kontaktních informací 

Hlavní menu


Jazykové verze